פרטי התקשרות 
  
מספרה 09-8875569שירות לקוחות 050-9610567,  ישיר 052-8895299
כתובת: רח' הרצל 24 קומה 2 נתניה
info@hairmaya.com
מונה כניסות : 3678312

 

 לסל הקניות שלי 

 

 חדשות ועדכונים 
חדש בישראל גבות טבעיות 
בהדבקה משיער 100% טבעי
פאות גברים בהדבקה במחיר
ללא תחרות אנו יבואנים פאות
לפי מידה קאסטם בהתאמה מלאה
תוספות שיער משיער אירופאי
אחריות מלאה על העבודה
ועל טיב השיער במגוון שיטות
תוספת שיער קוקו
תוספת שיער בקליפסים
תוספת שיער בהלחמה
אנו מרכז מתקדם לפתרונות
לדלילות שיער לנשים וגברים
פאות אירופאיות ברמה גבוהה
יש לנו הסדר עם כול קופות החולים
לפאות רפואיות עיצוב והתאמה לפי
רצון הלקוחה חדרים פרטיים בצנעה
בקרוב נפתח קורס פאות בהדבקה
ההזדמנות למספרות להיכנס לתחום
פאות בהדבקה להרשמה 050-9610567
סירוק פאות במחיר מיוחד
מילוי שיער לפאות וליחידות בהדבקה
מכירת דבק לפאות נוזלי
מכירת דבק דו צדדי  

 

 רשימת תפוצה 

להצטרפות לרשימת התפוצה
הכנס את כתובת הדואר
האלקטרוני שלך

 

 בקרו אותנו 
            

אודות

 

עיצוב שיער מאיה הוקמה בשנת 2005 ע"י מאיה. מתמחים בתחום תוספות שיער טבעי לשיער, יחידות  שיער ופאות. ועיצוב שיער תסרוקות ערב וכלה ואיפור מקצועי. ואיפור ערב וכלה צביעת שיער ועוד...
מאיה היא מומחית בתחום עיצוב שיער לפאות ותוספות שיער התאמת תוספות ועיצוב שיער ופאות לכל מגזרים,לנשים ולגברים אחד היתרונות הגדולים של מאיה בזה שהיא יבואנית ומשווקת של פאות  תוספות ויחידות גברים היא אף מעצבת שיער מומחים בעלת נסיון רב בעיצוב הפאות והתוספות אנו מתמחים ביצור פאות ותוספות שיער משיער טבעי איכותי, יצור פאות משיער סינטטי מתקדם.

 

ייצור תוספות השיער והפאות נעשה במפעלים בחו"ל תוך כדי בקרה שוטפת שלנו על איכות  חומרי הגלם והאיכות העבודה. ואף דגמים בלעדיים שמפותחים ומיוצרים על ידינו לפי הידע הבלעדי שלנו. מוצר פגום ישלח חזרה לייצור חוזר. אצלנו אין פשרות על טיב העבודה. ואנו נדאג לגימור ברמה גבוהה. אנו עומדים מאחורי המוצרים שלנו באחריות מלאה. כי אנו בטוחים ברמתם ואיכותם הגובהה.

 

לכל פאה ותוספת שיער, טבעי או סינטטי, יש בלאי טבעי הנובע משימוש יום יומי. הבלאי נובע מתדירות השימוש ואף מדרך השימוש בשימוש מומלץ על ידינו המוצר יחזיק זמן רב באיכות טובה. תנאי מזג האוויר, אופן  הטיפול השוטף וסיבות נוספות שלקוחותינו מודרכים בזמן הרכישה. לקוחות רבים חוששים מה יקרה לאחר הרכישה. לפאות ותוספות שיער יש בלאי, נשירה, שינוי צבע השיער, בלאי  לסקין, המוצרים שלנו באיכות גבוהה ומחזיקים זמן רב. 

 

טרייסים, ושירות? מעט המקומות שבהם יינתן שירות , תמיכה ותיקון בשעת הצורך. והצורך בד"כ הוא דחוף ביותר לתיקון החזרת המוצר למצבו הקודם כמו שנרכש דרכנו.

אנו , בעיצוב שיער מאיה, רגישים מאוד לצרכי לקוחותינו. אין מצב של הכחשה או הזנחת מקרה הדורש טיפול. אנו ניתן את הפתרון הנכון ואת השירות האישי והיחס עד לפתרון מלא של הבעיה. יש לנו את כל הכלים  לטפל ולייעץ לכל מקרה ולשמח כל לקוח עם פתרון מהיר ויעיל לגופו של עניין. השיער הוא חלק חשוב בייצוג האופי שלנו. הוא הראש.הוא העיניים. הוא החיוך. הוא החותמת. הוא הביטחון שלנו.ואף חלק חשוב מהמראה החיצוני וכרטיס הביקור של כול אחד ואחת מאיתנו. אנחנו  משקיעים המון זמן ומשאבים כדי להיראות במיטבנו, וכדי לטפח את השיער שעל ראשנו. נשים מקפידות לטפח את עצמן ללא גבולות. איפור, ציפורניים, שיער. טבעי להן לחלוטין להגיע להחלטות חשובות לגבי הטיפוח האישי של האשה ולהגיע לתוצאות מקסימליות עבורן. לנשים חשוב לטפח את מראה שיערן ע"י תספורת, החלקה, פאן , תוספות שיער, יחידות שיער ופאה.
אקדמיה לעיצוב שיער מאיה-בית ספר לעיצוב שיער-בית ספר לאיפור-לימודי עיצוב שיער-בית ספר לספרות-בית ספר בנתניה-
דף הבית
   |     אודות     |     פורום    |     פאות טבעיות     |     גלריה   |   קטעי עיתונות וטלויזיה |     תוספת שיער   |   יצירת קשר